Wózki

To jeden z najtrudniejszych pierwszych wyborów macierzyństwa. W obecnych czasach oferta jest tak bogata, że na wybór tego optymalnego trzeba poświęcić wiele długich godzin…
Zdajemy sobie sprawę, że zakup tego wymarzonego wózka podejmiecie najpewniej jeszcze zanim maleństwo pojawi się na świecie. Po urodzeniu maluszka zazwyczaj po prostu nie ma na to kompletnie czasu. A przecież pierwsze spacery według zaleceń lekarzy powinny odbywać się już po dwóch tygodniach od narodzin.
Szukanie "na szybko" często kończy się rozczarowaniem podczas korzystania z pierwszego pojazdu maleństwa. A przecież odpowiednio wybrany wózek powinien służyć dziecku do trzeciego roku życia.
Segregujemy wózki, by ułatwić poszukiwania!
Zależy nam, abyście nie musieli borykać się z negatywnymi emocjami. Macierzyństwo to przecież cudowny stan. :-) Dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalną zakładkę, w której podzieliliśmy wózki na kilka podkategorii, a te dodatkowo podzieliliśmy na producentów.

wózki głęboko-spacerowe (Tako, X-lander, Chicco, Roan, Quinny, Tutek, Babyactive, Coneco, Baby Design, Coletto, Baby Merc, Verdi);
wózki spacerowe (X-lander, Chicco, Babyactive, Baby Design, Espiro, Bomiko, Caretero);
wózki podwójne - bliźniacze (Tako, Babyactive, Baby Jogger);
akcesoria do wózków.

Wózki głęboko-spacerowe to kategoria dziecięcych pojazdów popularnie nazywanych 2w1 lub 3w1. To wielofunkcyjne wózki, które służą dziecku w trakcie kilku etapów jego życia - aż do momentu, w którym maluszek całkowicie wyrośnie z potrzeby jego używania. Wózki głęboko-spacerowe to rozwiązanie dla rodziców, którzy pragną uniwersalności i kompleksowego zastosowania.

Wózki spacerowe stworzone zostały z myślą o przewożeniu dzieci w pozycji siedzącej. Przeznaczone są dla dzieci, które wyrosły już z gondoli. Główną zaletą "spacerówek" jest ich lekkość i łatwiejsza mobilność w porównaniu do wózków głęboko-spacerowych.

Kolejna podkategoria mówi sama za siebie. Tutaj powinni rozsiąść się wygodnie i rozpocząć poszukiwania wózka rodzice, którzy spodziewają się bliźniaków. :-) A na testy oczywiście zapraszamy do sklepu.

W ostatniej podkategorii umieściliśmy akcesoria do wózków. Standardowe wyposażenie wózków nie posiada wszystkich dostępnych elementów, które możecie dokupić w naszym sklepie. Czasem zdarza się też tak, że coś z powodu naturalnego, regularnego użytkowania po prostu się zużyje. Tutaj możecie znaleźć właśnie takie produkty.

Świat Dziecka Piotrków Trybunalski to najlepszy wybór!

Wiemy jak ważne jest odpowiednie wsparcie młodych rodziców, którzy spodziewają się pierwszego dziecka. Ten wyjątkowy czas wiąże się z mnóstwem pytań, które często pozostają bez odpowiedzi. Świat Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim to miejsce, w którym staramy się odpowiedzieć na wiele z nich. Doradzimy, podpowiemy. Znajdziemy najlepsze rozwiązanie Waszych potrzeb.

I nie myślcie, że zapomnieliśmy o tych rodzicach, którym grono rodzinne powiększa się o kolejne dzieci. Dla Was też znajdziemy coś ciekawego! Pamiętajcie - trendy zmieniają się bardzo szybko. Producenci dwoją się i troją, by przygotować dla Was ofertę, która ułatwi Wam codzienne funkcjonowanie. A my odpowiednio ją filtrujemy, byście z każdego zakupionego produktu byli zadowoleni i mogli z niego korzystać przez długi czas!