Ubranka,zabawki,prezenty

Ta zakładka przeznaczona jest nie tylko dla rodziców, którzy pragną zakupić dziecku jakiś drobiazg. To miejsce głównie skierowane jest do osób, które wybierają się w odwiedziny i pragną obdarować dziecko odpowiednio dobranym prezentem. W zależności od wieku, płci czy zainteresowań.

Wiemy jak trudno nie raz wybrać prezent, który ucieszy rodziców i dziecko. Mimo, że na rynku jest naprawdę wiele produktów często to właśnie ich ilość sprawia, że ostateczna decyzja o zakupie przyprawia o ból głowy. Jeśli stoisz właśnie przed takim dylematem - mamy małą radę. Może nie da ona prostej odpowiedzi, jednak może nieco ułatwi zadanie? Z doświadczenia wiemy, że kierując się wyborem prezentu dla dziecka warto w pierwszej kolejności skoncentrować się na wieku i rzecz jasna na płci dziecka. Im dziecko młodsze tym mniejsza szansa, że doceni prezent. :-) Dlatego na wczesnym etapie życia maleństwa warto zacząć od praktycznych prezentów, które bardziej ucieszą rodziców. Gdy dziecko będzie starsze - najlepszym wyborem będą prezenty dopasowane do zainteresowań i etapu rozwoju.

Mamy nadzieję, że nasz podział na podkategorię sprawi, że wybór prezentu nie pochłonie zbyt wiele czasu. Tak więc - oto one:

• ubranka od rozmiaru 44 do 98,
• lalki i maskotki,
• zabawki interaktywne,
• wózki dla lalek,
• jeździki,
• Baby Art - ramki, odsicki, odlewy,
• kosze prezentowe.
Pierwsza podkategoria, ma dla nas szczególne znaczenie. Zakładka ubranka w rozmiarach od 44 do 98 dużą mówią o filozofii Świata Dziecka. W naszym sklepie znajdziecie wszystko co niezbędne dla wcześniaczków. I nie mamy na myśli jedynie ubranek. Pełna wyprawka dla niemowlaka jest naszą dewizą, której podporządkowujemy się w pełni.
Optymalny prezent
Gdy planujesz odwiedzić rodzinę bądź przyjaciół, u których właśnie pojawiło się maleństwo prócz ubranek dobrym pomysłem na prezent są także ramki i odlewy Baby Art, dzięki którym rodzice mogą zatrzymać czas poprzez odbicie dowolnej części ciała w wybranym przez siebie momencie życia dziecka. Na nieco późniejszym etapie warto rozważyć sprezentowanie maskotki bądź lalki. Gdy maleństwo zbliża się do pierwszych urodzin najlepszym rozwiązaniem stają się zabawki interaktywne wspierające rozwój dziecka poprzez kreatywną zabawę. Później wybór jest już łatwiejszy. Jeździki czy wózki dla lalek na pewno ucieszą dzieci, które opanowały proces samodzielnego chodzenia! :-)