Spacer

Ta zakładka zawiera w sobie wszystko co przyda się podczas aktywności na świeżym powietrzu. W zależności od pory roku i etapu życia maleństwa.
Spacery odgrywają niezwykle ważną rolę w rozwoju dziecka. To właśnie w ich trakcie dzieci zaspokajają swoją ciekawość świata. Pierwszy kontakt z drzewem, trawą, śniegiem, huśtawkami czy obserwacja ptaków, przejeżdżających samochodów i biegających zwierząt jest niezwykle fascynująca.
Na każdym etapie życia brzdąc inaczej reaguje na otaczające go środowisko, przyrodę czy architekturę. Z biegiem kolejnych miesięcy i lat obserwacja zamienia się atrakcyjne formy rozrywki, w których istotną rolę mogą odegrać przedmioty, które specjalnie dopasowaliśmy.

Aby nie trzymać Was dłużej w niepewności przedstawiamy trzy podkategorie, jakie kryją się w zakładce spacery:

• nosidełka,
• sanki,
• pojazdy dla dzieci

Nosidełka są alternatywą dla wózków. Nie zawsze w domu jest tata, który może pomóc w zniesieniu solidnej wagi wózka, gdy za oknem do aktywności zachęca nas doskonała pogoda. Wtedy właśnie przyda się nosidełko. Z nim wystarczy szybka decyzja, odpowiedni ubiór maleństwa i w drogę! Okoliczne, osiedlowe uliczki są przecież takie ciekawe! Nosidełko to komfort, wygoda i rodzicielskie ciepło, które maleństwo czuje podczas każdego pokonanego kroku…

Zimowa przygoda

Sanki każdemu z nas kojarzą się jednoznacznie. Kto z nas w dzieciństwie nie czekał z wypiekami na twarzy na pierwsze opady śniegu, by móc poszaleć na sankach? Ten przedmiot to niesamowite emocje, dawka radości, szczęścia i fantastycznej adrenaliny, która powoduje, że podczas tej formy aktywności uśmiech ani na moment nie znika z twarzy dziecka! Wy jednak musicie przygotować się na pełnienie roli "konia pociągowego" - ale przecież radość dziecka jest tego warta prawda?

Letnie szaleństwo

W ostatniej podkategorii przygotowaliśmy coś na wiosenno-letnie zabawy na świeżym powietrzu! Znajdziecie tutaj kolorowe samochodziki, rowerki czy chodziki! To właśnie tutaj Wasza pociecha może przebierać w pojazdach, które zapewnią doskonałą rozrywkę podczas słonecznych dni!