Pokój dziecka i bezpieczeństwo

Pokoik dziecięcy to szczególne miejsce dla bobasa. Każdy pragnie mieć w domu swój kąt. To właśnie tam zaaranżujecie maleństwu bajkowy klimat dopasowany do waszego gustu. Oczywiście im dziecko starsze tym większe prawdopodobieństwo, że dziecko zapragnie zmieniać swoje kąty według własnych potrzeb, jednak na wczesnym etapie jego życia - to do Was należy palma pierwszeństwa w wystroju dziecięcego, mieszkalnego wnętrza.

Urządzenie pokoiku maleństwa to bardzo inspirujące zajęcie. :-) Cudowne łóżeczko w dopasowanym kolorze, urokliwe mebelki, piękne firanki…Jednym słowem wszystko co oczaruje oczy przyszłej mamy. I nie zapominajcie o ścianach. W sumie to radzimy zacząć właśnie od wyboru koloru. :-) A gdy już pokoik będzie pomalowany to do łóżeczka przecież koniecznie trzeba wybrać piękny baldachim lub moskitierę. :-) Przypominają nam się czasy, gdy sami aranżowaliśmy pokoik dziecięcy…

Trochę się rozmarzyliśmy więc pora wrócić na ziemię. Zakładkę pokój dziecka i bezpieczeństwo podzieliliśmy na podkategorie ułatwiające Wam wybór niezbędnych produktów:
• łóżeczka drewniane, kojce turystyczne,
• leżaczki, huśtawki,
• pościel dla dzieci,
• koce i beciki,
• materace,
• monitory oddechu, nianie elektryczne,
• zabezpieczenia mebli, drzwi i kontaktów.

Świat Dziecka oferuje szeroki wybór urokliwych łóżeczek drewnianych z wyjmowanymi szczebelkami oraz regulowaną wysokością materaca. Posiadamy także wielobarwne kojce i łóżeczka turystyczne z odsuwanym bokiem wraz z moskitierą i pałąkiem z zabawkami takich firm jak: Klupś, Caratero, Chicco, IKids, Coneco, BabyOno, Babydesign czy Espiro.
W ramach relaksu proponujemy leżaczki i huśtawki - manualne oraz elektryczne z zasilaczem lub na baterie.
Na codzienne drzemki i nocny sen przygotowaliśmy duży wybór miłych w dotyku pościeli, które sprawią, że maleństwo poczuje się komfortowo i wygodnie. U nas znajdziecie także inne elementy potrzebne do przygotowania dziecku spokojnego wypoczynku w łóżeczku takie jak koce czy materace. Nie brak także becików, które przydadzą się zaraz po urodzeniu maleństwa.

Bezpieczeństwo:

Pierwsze tygodnie i miesiące dzieciątka w domu są szczególnie stresujące dla rodziców. Każda drzemka czy nocny sen zwiększają obawy rodziców, czy w tym czasie nic złego dziecku się nie stanie. Dlatego podkategoria monitory oddechu i nianie elektryczne jest dla nas szczególnie ważna. Bezpieczeństwo to stan, któremu powinniśmy poświęcić bardzo wiele uwagi. Dlatego też w Świecie Dziecka oferujemy Wam jedynie sprawdzone produkty marek słynących z wieloletnich doświadczeń w tym zakresie.

Nie zapomnijcie także o zabezpieczeniach na meble, drzwi i kontakty. Gdy maleństwo zaczyna raczkować to chęć odkrywania każdego fragmentu domu jest niezwykle silną pokusą. Lepiej więc zadbać o miejsca, które z powodu ciekawości brzdąca mogą sprawić mu krzywdę.