Kąpiel i higiena

Pierwsza kąpiel to czynność, która ma ogromny wpływ na budowanie więzi z dzieckiem. Dlatego warto doświadczyć jej najszybciej jak to tylko możliwe. Utarło się, że ta pierwsza (i zazwyczaj pozostałe też) należą do taty. To doskonały sposób na wytworzenie rytuału, na który maleństwo będzie czekać codziennie. Mimo, że kąpiel wydaje się pospolitą czynnością to jednak pełni ogromną rolę w pogłębianiu niewidzialnej nici relacji rodzica z dzieckiem. Pierwsza kąpiel w wykonaniu rodzica zazwyczaj następuje jeszcze w szpitalu - a to oznacza, że będziecie mieć jeszcze chwilkę, by sprawdzić czy w domu jest wszystko co potrzebne do pierwszych wodnych doświadczeń. :-)
Jeśli pragniecie o wszystko zadbać jeszcze przed porodem - mamy dla Was dobrą wiadomość. W zakładce kąpiel i higiena podzieliliśmy asortyment na sześć podkategorii:

• wanienki dla niemowląt,
• akcesoria do kąpieli,
• ręczniki i okrycia kąpielowe,
• nocniki,
• pielęgnacja i zdrowie dziecka,
• termometry, wagi i aspiratory.

Przygotowaliśmy dla Was szeroki wybór kolorystyczny i stylistyczny produktów wielu polskich jak i zagranicznych producentów. Polecamy zakupy rozpocząć od wyboru wanienki. Wiemy jednak, że nie będzie to łatwe W ofercie posiadamy wanienki z korkiem, wanienki bez korka, z matą antypoślizgową czy też anatomiczne (ze specjalnie wyprofilowanym siedzeniem dla dziecka). Do każdego rodzaju wanienki posiadamy stabilne stojaki.

Gdy już wybierzecie wannę dopasowaną do waszego gustu warto zwrócić uwagę na dodatki, bez których przyjemna kąpiel może nie być możliwa. Posiadamy w ofercie miłe w dotyku ręczniki o okrycia kąpielowe z kapturkiem bądź bez w różnych wielkościach, ronda kąpielowe, maty antypoślizgowe, kubki do mycia głowy oraz kubki na zabawki. Znajdziecie u nas także akcesoria pielęgnacyjne (m.in. grzebyki, szczotki, cążki, nożyczki, pilniczki), a także gruszki do nosa, aspiratory, termometry i wagi, które przydadzą się szczególnie rodzicom wcześniaków.

A gdy maleństwo już trochę podrośnie - przyjdzie czas na naukę korzystania z nocnika i toalety. Pomogą w tym procesie takie produkty jak: 3w1 (nocnik, nakładka sedesowa i podnóżek), mini sedesy z dźwiękową pozytywką oraz standardowe nocniki posiadające funkcję grającą jak i te tradycyjne.