Foteliki samochodowe

Bezpieczeństwo to aspekt, który wśród odpowiedzialnych rodziców stoi na pierwszym miejscu. Troska o maluszka to nie tylko poświecenie uwagi w domowych zakamarkach, ale także obserwacja podczas spacerów na świeżym powietrzu i podróży samochodowej.

Bezpieczny fotelik samochodowy to priorytet każdego rodzica. Maluszki spędzając czas w samochodzie powinny czuć się jednak nie tylko bezpiecznie, ale także maksymalnie komfortowo. Nie raz przecież wyjazd na wymarzone wakacje wiąże się z kilkugodzinną podróżą. Od czasu do czasu trzeba też przecież odwiedzić rzadziej spotykaną rodzinę, która nie mieszka w okolicy.

Wybór optymalnego fotelika oczywiście nie jest prosty. Przed zakupem warto odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań. Czy wolimy wydać nieco więcej, by kupić fotelik, który rośnie wraz z dzieckiem? A może jednak bardziej odpowiada nam tańszy produkt z mniejszym zakresem wagowym dziecka? Czasem dylemat między kilkoma rozważanymi fotelikami może zakończyć kolor lub struktura materiału.

Fotelik samochodowy to co prawda bardzo trudny, ale jednocześnie niezwykle ważny zakup. Bezpieczeństwo podczas podróży to element, którego nie da się oszacować i wycenić. Dlatego też warto poświęcić nieco więcej czasu, by przejrzeć dostępną ofertę, a następnie przetestować produkt w sklepie.

Aby ułatwić Wam zadanie podzieliśmy ofertę fotelików na zakresy wagowe, a następnie podzieliśmy je jeszcze na podkategorie producentów:

O-13 kg (Maxi-Cosi, BeSafe, Recaro; uwzględniliśmy także kategorię dedykowanych fotelików innych producentów);
9-18 kg (Maxi-Cosi, Chicco, Caretero, 4Baby);
9-25 kg (Caretero, Coneco);
9-36 kg (Recaro, BabySafe, Caretero, Chicco, Coneco);
15-36 kg (Recaro, Chicco, Coneco, Maxi-Cosi, IKids, Concord, Caretero);
0-18 kg (Chicco);
0-25 kg (Caretero).

Doskonale rozumiemy, że w przypadku tak niezwykle ważnego elementu nie da się podjąć decyzji o zakupie po opisie jego zalet. Dlatego też po wstępnej selekcji zapraszamy do sklepu. Już na miejscu zaprezentujemy wybrane foteliki, a w razie pytań z przyjemnością doradzimy!

Nie pozostawiajcie przypadkowi kwestii związanych z bezpieczeństwem. Podejmijcie świadomy wybór, przebierając w ofercie uznanych, światowych i polskich marek!